ELEKTROINSTALACE HROMOSVODY REVIZE TÁBORNabízíme komplexní dodávky v oblasti elektroinstalací na profesionální úrovni,montáže nových moderních elektroinstalací,rekonstrukce a opravy stávajících,montáže hromosvodů a revize elektro.

Potřebuje navýšit hlavní jistiš nebo změnit sazbu distribuce? Provádíme výměny hlavních jističů v elektroměrovém rozvaděči v případě poruchy jističe opotřebením nebo potřeby zvýšení, popř. snížení hodnoty hlavního jističe. Změny se sazbami distribuce na odběrném místě také zajistíme. Staré elektroměrové rozvaděče měníme za nové.  Vše vyřídíme dodavatelem elektřiny doložením potřebných žádostí a revizí.

Potřebujete připojit elektrický spotřebič? Namontovali jste si průtokový ohřívač, bojler, elektrokotel nebo plánujete vyměnit elektrický sporák? Připravíme připojení jakéhokoliv elektrospotřebiče odpovýdajícím průřezem vodiče a správného jištění.

Osvětlení venkovní a vnitřní Provádíme montáže venkovního a vnitřního osvětlení, například nástěná a stropní svítidla, bodovky, zářivky, vodotěsná svítidla, halogenové osvětlení, led osvětlení jako jsou stropní led svítidla s led žárovky a různé led pásky.

Výměny starých hliníkových kabelových rozvodů AL vodiče Staré hliníkové vodiče ve zdi, nevyhovující rozmístění zásuvek a vypínačů nebo jen jejich nízký počet, je většinou důvod pro jejich výměnu. Provádíme demontáže těchto rozvodů a dále provádíme montáž nových kabelových rozvodů jak silnoproudé tak i slaboproudé elektroinstalace.

Elektrická přípojka k objektu Nabízíme přípojky objektů, zřízení nového odběrného místa, zděné pilíře nebo plastové pilíře pro elektroměrové rozvaděče a přípojky k podružnému rozvaděči.

Výměny hlavního domovního vedení HDV Provádíme rekonstrukce hlavního domovního vedení, výměny páteřního vedení z pojistkové skříně, výměny nebo výplet elektroměrových rozvaděčů, výměny odvodních kabelů k podružnému rozvaděči. Při výměně HDV nabízíme i slaboproudé elektroinstalace jako jsou například domácí telefony nebo videotelefony, datové rozvody a rozvody televizní antény.

Montáže zásuvek a vypínačů širokého sortimentu Montujeme zásuvky a vypínače s kvalitního materiálu od osvědčených dodavatelů, kde jsi každý zákazník vybere dle svého vkusu za dobré ceny. inteligentní elektroinstalace.

Hromosvody a přepěťové ochranyProvádíme montáže uzemnění, přepěťové ochrany, dále provádíme montáže hromosvodů převážně na rodinné domy. Vedení hromosvodu provádíme vodičem AlMg, hliníkový drát popřípadě s drátu Cu měděného. Součástí hromosvodu jsou tzv. oddálené jímače.

Revize a projektové dokumentace Projektové dokumentace pro realizace zakázek a dokumentace zkutečného stavu provedení, revize elektrického nářadí, revize pravidelné a revize výchozí


Kde nás najdete na mapě


Zvětšit mapu
« zpět | nahoru | tisk

Napište nám 
Vyhledávání 
 
 
 
 

Hodnocení této konkrétní stránky, na které se právě nyní nacházíte.